top of page

Thu, 25 May

|

Ignacego Łukasiewicza 37a

AKA Aliveness Kundalini Activation Rzeszów godz. 15.00

Registration is closed
See other events
AKA Aliveness Kundalini Activation Rzeszów  godz. 15.00
AKA Aliveness Kundalini Activation Rzeszów  godz. 15.00

Time & Location

25 May 2023, 14:00

Ignacego Łukasiewicza 37a, Ignacego Łukasiewicza 37a, 35-604 Rzeszów, Poland

About the Event

To będę moje pierwsza grupa która poprowadzę w Rzeszowie, bardzo serdecznie zapraszam na podróż w głąb siebie z Aliveness Kundalini Activation.

Zapraszam was na energetyczne, oczyszczenie i process duchowy, który niesie w sobie głęboki potencjał.

Jest to zaproszenie by w procesie oczyszczenie odnaleźć samego siebie w połączenu z Twoim najwyższym potencjałem, z prawdą i zrozumieniem kim jesteś. By żyć w harmonii z sobą i otaczającym nas światem.

Doświadczenie nie jest wymagane, zapraszam Cię, jeśli jest w Tobie ciekawość i potrzeba życia w pełni i w harmonii że otaczającym nas Wrzechswiatem.

W czasie sesji następuje naturalne przeprogramowamie Twójego układu nerwowy mózgu, tworzając możliwości głębokiego uzdrowienia, transformacji i przebudzenie. To doświadczenie często niesie w sobie głębokie i namacalne zmiany w zrozumieniu rzeczywistości i odzwiedciedla się to w zmianach w naszym codziennym życiu.

Aktywacja zostanie przeprowadzona w grupie, a jedyne co musisz zrobić znaleźć w sobie spokój i zrelaksować się. W tym procesie stajemy się świadkami, gdzie energia przepływaprzez nasz system i zabiera nas w podróż. Będzie nam towarzyszyć muzyka i mój dotyk. Doświadczenie jest bardzo osobiste więc energia zacznie pracować tam gdzie jest najbardziej potrzebna, a jej manifestacja może przybrać formę wrażeń energetycznych, spontanicznych ruchów ciała, uwolnien opcjonalnych, wizji i podróży astralnych, błogostanów przejawów jedności, co kolwiek będzie Twoim doświadczeniem będzie właściwe dla Ciebie i Twojej drogi.

Zapraszam

Inwestycja 200 zł

Możliwość zniżki grupowej

Share This Event

bottom of page