top of page

Sat, 11 Mar

|

Ignacego Łukasiewicza 37a

AKA Aliveness Kundalini Activation Rzeszów

Registration is closed
See other events
AKA Aliveness Kundalini Activation Rzeszów
AKA Aliveness Kundalini Activation Rzeszów

Time & Location

11 Mar 2023, 17:00

Ignacego Łukasiewicza 37a, Ignacego Łukasiewicza 37a, 35-604 Rzeszów, Poland

About the Event

To będę moje pierwsza grupa która poprowadzę w Rzeszowie, bardzo serdecznie zapraszam na podróż w głąb siebie z Aliveness Kundalini Activation.

Zapraszam was na energetyczne, oczyszczenie i process duchowy, który niesie w sobie głęboki potencjał.

Jest to zaproszenie by w procesie oczyszczenie odnaleźć samego siebie w połączenu z Twoim najwyższym potencjałem, z prawdą i zrozumieniem kim jesteś. By żyć w harmonii z sobą i otaczającym nas światem.

Doświadczenie nie jest wymagane, zapraszam Cię, jeśli jest w Tobie ciekawość i potrzeba życia w pełni i w harmonii że otaczającym nas Wrzechswiatem.

W czasie sesji następuje naturalne przeprogramowamie Twójego układu nerwowy mózgu, tworzając możliwości głębokiego uzdrowienia, transformacji i przebudzenie. To doświadczenie często niesie w sobie głębokie i namacalne zmiany w zrozumieniu rzeczywistości i odzwiedciedla się to w zmianach w naszym codziennym życiu.

Aktywacja zostanie przeprowadzona w grupie, a jedyne co musisz zrobić znaleźć w sobie spokój i zrelaksować się. W tym procesie stajemy się świadkami, gdzie energia przepływaprzez nasz system i zabiera nas w podróż. Będzie nam towarzyszyć muzyka i mój dotyk. Doświadczenie jest bardzo osobiste więc energia zacznie pracować tam gdzie jest najbardziej potrzebna, a jej manifestacja może przybrać formę wrażeń energetycznych, spontanicznych ruchów ciała, uwolnien opcjonalnych, wizji i podróży astralnych, błogostanów przejawów jedności, co kolwiek będzie Twoim doświadczeniem będzie właściwe dla Ciebie i Twojej drogi.

Zapraszam

Inwestycja 200 zł

Możliwość zniżki grupowej

Share This Event

bottom of page