top of page

Fri, 26 May

|

Holi Kraków

AKA Aliveness Kundalini Activation Kraków godz. 17.00

Registration is closed
See other events
AKA Aliveness Kundalini Activation Kraków godz. 17.00
AKA Aliveness Kundalini Activation Kraków godz. 17.00

Time & Location

26 May 2023, 17:00

Holi Kraków, Siewna 30b, 31-231 Kraków, Poland

About the Event

Zapraszam was na energetyczne, oczyszczenie i process duchowy, który niesie w sobie głęboki potencjał.

Jest to zaproszenie by w procesie oczyszczenie odnaleźć samego siebie w połączenu z Twoim najwyższym potencjałem, z prawdą i zrozumieniem kim jesteś. By żyć w harmonii z sobą i otaczającym nas światem. 

Doświadczenie nie jest wymagane, zapraszam Cię, jeśli jest w Tobie ciekawość i potrzeba życia w pełni i w harmonii że otaczającym nas Wrzechswiatem.

W czasie sesji następuje naturalne przeprogramowamie Twójego układu nerwowy mózgu, tworzając możliwości głębokiego uzdrowienia, transformacji i przebudzenie. To doświadczenie często niesie w sobie głębokie i namacalne zmiany w zrozumieniu rzeczywistości i odzwiedciedla się to w zmianach w naszym codziennym życiu.

Aktywacja zostanie przeprowadzona w grupie, a jedyne co musisz zrobić znaleźć w sobie spokój i zrelaksować się. W tym procesie stajemy się świadkami, gdzie energia przepływaprzez nasz system i zabiera nas w podróż. Będzie nam towarzyszyć muzyka i mój dotyk. Doświadczenie jest bardzo osobiste więc energia zacznie pracować tam gdzie jest najbardziej potrzebna, a jej manifestacja może przybrać formę wrażeń energetycznych, spontanicznych ruchów ciała, uwolnien opcjonalnych, wizji i podróży astralnych, błogostanów przejawów jedności, co kolwiek będzie Twoim doświadczeniem będzie właściwe dla Ciebie i  Twojej drogi.

Zapraszam

Inwestycja 200 zł 

Możliwość zniżki grupowej

Share This Event

bottom of page