top of page

Wed, 21 Dec

|

Zoom

Edycja Polska AKA Collective Healing Przesilenie Zimowe

AKA Collective Healing

Registration is closed
See other events
Edycja Polska  AKA Collective Healing Przesilenie Zimowe
Edycja Polska  AKA Collective Healing Przesilenie Zimowe

Time & Location

21 Dec 2022, 17:30 – 19:30

Zoom

About the Event

To wydarzenie bedzie prowadzone po angielsku z polskim wprowadzeniem.

Serdecznie zapraszamy na specjalne wydarzenie, AKA Collective Healing.

W to zimowe przesilenie o godzinie 18:40 czasu polskiego dołącz do naszego Kolektywnego Uzdrawiania prowadzonego przez moderatorów AKA:

Diana @diana_aliveness.ka_project Leanne @align_with_leanne Becci @iamrebeccajax Klaudia @trust_by_klaudia Mimi @aka_by_mimi Honoratka @honorata_fudali_aliveness Shama @yogahealingwithshama Gosia @gosia.aliveness Lauriane @lifeexpansion.me Julija @lifeforce.energy.activation Sofia @bysofiacpais_atiana_kundalini Sofia @bysofiacpais_atiana_kundalini @lifeforce_polska Paulo @ dias_a_paulo Elina @eli_energyalignment

Zapraszamy na Aktywacji Energii Kundalini

Cały dochód wesprze organizację Mothers First Charity https://www.mothersfirstcharity.org/

Mothers First to ukierunkowany projekt żywieniowy dla kobiet w ciazy mieszkajachych ma terenie Varanasi w północnych Indiach.

Aliveness Aktywacja Kundalini jest przestrzenią w której doświadczyć można uzdrowienia, transformacji i przebudzenia poprzez poddanie się i połączenie z mądrościa ciała.

Facylitatorzy tworzą przestrzeńenergetyczna, w której warunki są odpowiednie do aktywacji energii siły życiowej i doświadczania na wielu poziomach. Tworzymy tę przestrzeń dla was z czystości naszych sercoraz z wizją ekspansji i połączenia z prawdą, która istnieje w nas.

Podczas doświadczenia energia spotyka cię tam, gdzie jesteś i zabiera Cie w podróż, gdzie istnieje potential uwolninoa nieprzepracowanych traum, zablokowanych emocji i stagnacji energii. Uwalniamy się od ograniczeń, aby stać się świadomymi twórcami naszego życia z głębokim połączeniem ze Źródłem/Jaźnią/Wszechświatem.

Doświadczenie pomaga ci podnieść wibracje i połączyć się z Twoim najwyższym potencjałem w zgodzie z celem Twojego życia.

Często doświadczenie nie może być opisane slowami, ponieważ wykracza poza to, co wiemy, a nasza percepcja jest zwerzona, doświadczenie jest poza naszym intelektualnym zrozumieniem, ale daje nam głęboką wiedzę która poglebia nasza świadomość.

Następstwem uczestwictwa w Aktywacji AKA moga być głębokie zmiany w postrzeganiu rzeczywistości i wydarzenia zmieniające życie.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas bez celu i oczekiwań, z otwartym sercem i gotowością. Każdy jest bardzo mile widziany, żadne doświadczenie nie jest wymagane. Dołącz do nas z gotowością poddania się prawdzie, która istnieje wewnątrz.

Instrukcja, jak przygotować się do sesji online, zostanie przesłana w e-mailu potwierdzającym.

Tickets

  • Wymiana Energetyczna

    €30.00
    Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page