top of page

Wed, 21 Dec

|

Zoom

Edycja Polska AKA Collective Healing Przesilenie Zimowe

AKA Collective Healing

Registration is closed
See other events
Edycja Polska  AKA Collective Healing Przesilenie Zimowe

Time & Location

21 Dec 2022, 17:30 – 19:30

Zoom

About the Event

To wydarzenie bedzie prowadzone po angielsku z polskim wprowadzeniem.

Serdecznie zapraszamy na specjalne wydarzenie, AKA Collective Healing.

W to zimowe przesilenie o godzinie 18:40 czasu polskiego dołącz do naszego Kolektywnego Uzdrawiania prowadzonego przez moderatorów AKA:

Diana @diana_aliveness.ka_project Leanne @align_with_leanne Becci @iamrebeccajax Klaudia @trust_by_klaudia Mimi @aka_by_mimi Honoratka @honorata_fudali_aliveness Shama @yogahealingwithshama Gosia @gosia.aliveness Lauriane @lifeexpansion.me Julija @lifeforce.energy.activation Sofia @bysofiacpais_atiana_kundalini Sofia @bysofiacpais_atiana_kundalini @lifeforce_polska Paulo @ dias_a_paulo Elina @eli_energyalignment

Zapraszamy na Aktywacji Energii Kundalini

Cały dochód wesprze organizację Mothers First Charity https://www.mothersfirstcharity.org/

Mothers First to ukierunkowany projekt żywieniowy dla kobiet w ciazy mieszkajachych ma terenie Varanasi w północnych Indiach.

Aliveness Aktywacja Kundalini jest przestrzenią w której doświadczyć można uzdrowienia, transformacji i przebudzenia poprzez poddanie się i połączenie z mądrościa ciała.

Facylitatorzy tworzą przestrzeńenergetyczna, w której warunki są odpowiednie do aktywacji energii siły życiowej i doświadczania na wielu poziomach. Tworzymy tę przestrzeń dla was z czystości naszych sercoraz z wizją ekspansji i połączenia z prawdą, która istnieje w nas.

Podczas doświadczenia energia spotyka cię tam, gdzie jesteś i zabiera Cie w podróż, gdzie istnieje potential uwolninoa nieprzepracowanych traum, zablokowanych emocji i stagnacji energii. Uwalniamy się od ograniczeń, aby stać się świadomymi twórcami naszego życia z głębokim połączeniem ze Źródłem/Jaźnią/Wszechświatem.

Doświadczenie pomaga ci podnieść wibracje i połączyć się z Twoim najwyższym potencjałem w zgodzie z celem Twojego życia.

Często doświadczenie nie może być opisane slowami, ponieważ wykracza poza to, co wiemy, a nasza percepcja jest zwerzona, doświadczenie jest poza naszym intelektualnym zrozumieniem, ale daje nam głęboką wiedzę która poglebia nasza świadomość.

Następstwem uczestwictwa w Aktywacji AKA moga być głębokie zmiany w postrzeganiu rzeczywistości i wydarzenia zmieniające życie.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas bez celu i oczekiwań, z otwartym sercem i gotowością. Każdy jest bardzo mile widziany, żadne doświadczenie nie jest wymagane. Dołącz do nas z gotowością poddania się prawdzie, która istnieje wewnątrz.

Instrukcja, jak przygotować się do sesji online, zostanie przesłana w e-mailu potwierdzającym.

Tickets

Price

Quantity

Total

  • Wymiana Energetyczna

    €30.00

    €30.00

    0

    €0.00

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page